826. Kodymka Bumble-bees – Tlející dřevo 9:0 (5:0)

Hned to vypadá lépe!
Po dvou divokých zápasech, které jsme si ovšem zkomplikovali jen a jen sami, se nám tentokráte dařilo výrazně lépe. Také Tlejícímu dřevu jsme nastříleli devět gólů, naše konto ale zůstalo čisté, takže jsme si po delší době užili poklidný zápas.
Do zápasu jsme nasadili kompletní sestavu, kterou nyní máme k dispozici, chyběl tedy pouze zraněný M.Jiroušek. V prvním poločase jsme si v duchu poslední doby vypracovali výrazný náskok. Začátek jsme sice měli vlažnější, pak však začal řádit náš ústřední střelec Tatíček. V 6.minutě otevřel skóre po Karáskově asistenci, a když Dřevo začalo zkoušet dosti naivní hru bez brankáře, trestal Tatíček v 9.minutě po Vomáčkově přiťuknutí do prázdné branky - 2:0. Ve 14.minutě pak Tatíček po Plecitého asistenci završil čistý hattrick, po dalších třech minutách navíc Vomáčka opět po Plecitého přihrávce upravil na 4:0! Aktivní Plecitý si ve 24.minutě ke dvěma asistencím připsal i gól po spolupráci s Karáskem, takže jsme v poločase měli vítězství takřka v kapse.
Otázkou pro druhou půli bylo, zda se nebude hrát třetí díl seriálu Jak z vyhraného zápasu udělat nervák. Šance, které si soupeř připravil hned v úvodu, tomu také nasvědčovaly, nicméně díky výbornému Klimentovi a soupeřově vychýlené mušce jsme vše přestáli bez úhony. Zkušenosti z předchozích zápasů pak vedly k tomu, že jsme poněkud ubrali plyn, což se sice projevilo menším množstvím našich, ale zároveň i minimem soupeřových šancí. S postupujícím časem tedy bylo stále více jasné, že nervozita se odkládá na jindy i přesto, že Plecitý muset ze zápasu odstoupit pro zranění. V závěru jsme navíc skóre řádně přikrášlili, když ve 43.minutě neudržitelný Tatíček po Novákově asistenci zvýšil svým čtvrtým gólem už na 6:0. Minutu před koncem upravil Vomáčka na 7:0 po Karáskově vybídnutí a v poslední minutě Dřevo definitivně posekal Novák. Ten nejprve krásným sólem přes celé hřiště překonal všechny soupeřovy hráče včetně brankáře a "snadno" zvýšil na 8:0 aby nakonec z penalty završil devítigólovou normu, která pro nás platí v poslední době.
Snad to bylo jen jednoznačným stavem, v každém případě ale právě tento soupeř působil ve srovnání s předchozími dvěma nejvíce sympaticky, což mimochodem platí i o rozhodčím … Kéž bychom takto klidný zápas zažívali častěji. Příště to ale bude mnohem těžší, čekají nás B.B.V. B, kteří si vyšlápli na Čechii (8:3) i Frankie (6:4)!!!

Sestava: Kliment - Plecitý(1), Novák(2), Krampera, Karásek, Vomáčka(2), Tatíček(4), J.Jiroušek