Zpravodaj č. 8 – 2/B

čt 1.11. 21:00 Háje 2 Rozhodčí: Rod
Tlející Dřevo – Kodymka Bumble bees 0:9 (0:5)
Domácí: Kocourek, (Jech), Šimsa O., Hrubý, Komárek, Písačka, Tittelbach
Hosté: Vomáčka, (Kliment), Novák, Tatíček, Plecitý, Karásek, Krampera, Jiroušek
Branky: Tatíček (6, 9, 14, 43), Vomáčka (17, 49), Plecitý (24), Novák (50, 50)
Komentář: Nejlepší hráči: (Šimsa) – (Novák), V utkání se projevila větší sehranost hostujícího týmu, které utkání dovedlo k výraznému vítězství.

st 31.10. 20:00 Háje 2 Rozhodčí: Šebek
Nářez – FC PE3NY 2:8 (1:4)
Domácí: Horáček, (Jírovský), Majnuš, Holomek, Rejman, Jelínek, Touš, Marhons
Hosté: Tecl, (Koritenský), Špírek, Rovný, Batista, Kaiser, Kopecký
Branky: Majnuš (24, 27) – Kaiser (4), Rovný (10, 37), Kopecký (13, 46), Tecl (21, 42), Batista (44)
Komentář: Nejlepší hráči: (Majnuš) – (Batista), Technická vyspělost a sehranost byla na straně hostí. Po celé utkání kontrolovali utkání a zcela zaslouženě zvítězili.

st 31.10. 21:00 Háje 2 Rozhodčí: Šebek
B.B.V. „B“ – Jokers 4:1 (1:0)
Domácí: Helmich, (Janota), Hájek, Havlíček P., Žalud, Bartoš L.
Hosté: Voborník, (Drahoňovský), Chmel, Trefný, Dostál, Schlupek, Rubáš, Nebeský
Branky: Havlíček (20), Bartoš (29), Helmich (39), Žalud (45) – Chmel (44)
Komentář: Nejlepší hráči: (Bartoš) – (Chmel), Velice slušně hrané utkání. Domácí měli vysoké procento držení míče a tímto způsobem eliminovali nasazení a pohyb hostí, a jelikož jim zachytal dobře i brankář byla cesta k vítězství otevřená.

st 31.10. 21:00 Háje 1 Rozhodčí: Rod
1.FC Za zenitem 00 – Akta-Rez 9:6 (4:5)
Domácí: Turínek, (Motl), Rybář, Boubín, Nykl, Koláček
Hosté: Kleisl, (Toupal), Hanáček, Michal, Vlček, Švarc, Jančí, Špringer
Branky: Nykl (7, 9, 14, 28, 29), Turínek (12, 46), Rybář (33), Boubín (48) – Kleisl (1), Michal (6), Jančí (8, 10), Švarc (15), Špringer (35)
Komentář: Nejlepší hráči: (Nykl) – (Kleisl), ŽK: Michal (13), Utkání vyrovnané, kde domácí tým měl větší touhu po vítězství, kde prim hrál hráč č. 4 Nykl Robert, kde jeho tvrdá levá noha rozhodla.

st 31.10. 21:00 Astra 1 Rozhodčí: Šnýdr
Frankie – SK Čechie 6:2 (1:1)
Domácí: Dittrich, (Pekárek), Urban, Stross, Tomášek, Kolský, Tempel, Řádek, Křivánek
Hosté: Dostál, (Petrásek), Čmucha, Punčochář, Příhonský, Filip, Denis
Branky: Tomášek (22, 43), Křívánek (42), Stross (48), Dittrich (49, 49) – Čmucha (17), Příhonský (42)
Komentář: Nejlepší hráči: (Dittrich) – (Dostál), Vyrovnané utkání. Slušné a hodně bojovné. V závěru Frankie rozhodlo utkání pro sebe.

čt 1.11. 21:00 Háje 1 Rozhodčí: Jambor
Companéros – Salvator 5:9 (1:4)
Domácí: Kodl, (Milec), Mašek, Novák, Hoch, Ilušák Petr, Ilušák Patrik
Hosté: Gerža, (Allert), Chytra, Schejbal, Kroužecký, Pfaf, Došek
Branky: Hoch (23), Novák (28, 29), Ilušák Patrik (38, 41) – Došek (12, 35, 48), Kroužecký (15, 32), Schejbal (20), Chytra (22, 39), Pfaf (42)
Komentář: Nenápadný gólový vstup Salvatoru do utkání, když ve 12‘ byl nařízen 10 metrový kop, který Došek proměnil. I nadále stále aktivní Companéros dělali chyby, i když více drželi balón a Salvator zkušeně trestal. Hoch snížil až 2‘ před koncem poločasu na 1:4. Úvod 2. části patřil Companéros, kdy rychle 2x skóroval a rázem bylo 3:4. Salvator ale dokázal 2x odpovědět a i když Patrik Ilušák dokázal 2x snížit na rozdíl 2 branek, Pfaf a Došek kontrovali a pojistili výhru Salvatoru. Companéros hrál fyzicky běhavý futsal s patřičnou agresivitou, ale měl smůlu.

Celková tabulka:

P. Tým Z. V. R. P. Skóre Body
1. Kodymka Bumble bees 8 7 1 0 62 : 28 22
2. B.B.V. "B" 8 6 1 1 53 : 30 19
3. SK Čechie 8 5 1 2 55 : 32 16
4. Frankie 8 5 0 3 39 : 29 15
5. 1.FC Za Zenitem 00 8 5 0 3 57 : 49 15
6. FC PE3NY 8 4 2 2 43 : 23 14
7. Companéros 8 4 0 4 49 : 48 12
8. Salvator 8 4 0 4 36 : 51 12
9. Tlející dřevo 8 3 1 4 27 : 38 10
10. Jokers 8 1 0 7 26 : 45 3
11. Nářez 8 1 0 7 20 : 54 3
12. Akta-Rez 8 0 0 8 24 : 64 0

Celková tabulka 1. poločasů:

P. Tým Z. V. R. P. Skóre Body
1. Kodymka Bumble bees 8 8 0 0 36 : 7 24
2. B.B.V. "B" 8 5 1 2 29 : 17 16
3. FC PE3NY 8 5 1 2 21 : 9 16
4. Tlející dřevo 8 4 2 2 13 : 15 14
5. Companéros 8 4 1 3 28 : 23 13
6. SK Čechie 8 3 3 2 20 : 17 12
7. 1.FC Za Zenitem 00 8 3 2 3 24 : 24 11
8. Salvator 8 3 0 5 12 : 21 9
9. Frankie 8 1 4 3 13 : 14 7
10. Jokers 8 2 1 5 10 : 17 7
11. Akta-Rez 8 1 1 6 14 : 35 4
12. Nářez 8 0 2 6 8 : 29 2

Celková tabulka 2. poločasů:

P. Tým Z. V. R. P. Skóre Body
1. B.B.V. "B" 8 7 1 0 24 : 13 22
2. SK Čechie 8 6 0 2 35 : 15 18
3. Frankie 8 5 1 2 26 : 15 16
4. FC PE3NY 8 5 0 3 22 : 14 15
5. 1.FC Za Zenitem 00 8 4 1 3 33 : 25 13
6. Kodymka Bumble bees 8 4 1 3 26 : 21 13
7. Salvator 8 4 0 4 24 : 30 12
8. Companéros 8 3 1 4 21 : 25 10
9. Tlející dřevo 8 2 2 4 14 : 23 8
10. Nářez 8 1 2 5 12 : 25 5
11. Jokers 8 1 1 6 16 : 28 4
12. Akta-Rez 8 0 2 6 10 : 29 2

Nejlepší střelec:

Pořadí Příjmení Jméno Tým Góly Záp.
1. Nykl Robert 1.FC Za Zenitem 00 21 6
2. Golovko Cyril SK Čechie 19 6
3. Novák Jaroslav Companéros 19 8
4. Tatíček Tomáš Kodymka Bumblee-bees 19 8
5. Tecl Jakub FC PE3NY 15 8
6. Kopecký David FC PE3NY 12 5
7. Havlíček Petr B.B.V. "B" 12 7
8. Turínek Jan 1.FC Za Zenitem 00 12 8
9. Havlíček Martin B.B.V. "B" 11 7
10. Novák Michal Kodymka Bumblee-bees 11 7
11. Pecháček Marek Tlející dřevo 11 7
12. Došek Lukáš Salvator 10 7
13. Křivánek Tomáš Frankie 9 6
14. Filip Vladimír SK Čechie 9 6
15. Boubín Patrik 1.FC Za Zenitem 00 9 8
16. Hoch Karel Companéros 8 5
17. Bartoš Filip B.B.V. "B" 8 6
18. Kleisl Jiří Akta-Rez 8 7
19. Vomáčka Michal Kodymka Bumblee-bees 8 8
20. Jiroušek Jakub Kodymka Bumblee-bees 7 6
21. Jiroušek Martin Kodymka Bumblee-bees 7 6
22. Voborník Josef Jokers 7 7
23. Ilušák Patrik Companéros 7 8
24. Jelínek Václav Nářez 7 8
25. Menšík Martin SK Čechie 6 3
26. Venglář Martin Frankie 6 4
27. Karásek Adam Kodymka Bumblee-bees 6 5
28. Bartoš Lukáš B.B.V. "B" 6 6
29. Stross Jan Frankie 6 6
30. Ilušák Petr Companéros 6 7
31. Kodl Petr Companéros 6 8
32. Denis Vojtěch SK Čechie 6 8
33. Tomášek Patrik Frankie 5 5
34. Rovný Adam FC PE3NY 5 6
35. Dittrich Roman Frankie 5 6
36. Brychta Jiří SK Čechie 5 6
37. Helmich Martin B.B.V. "B" 5 7
38. Dostál Aleš SK Čechie 5 7
39. Titelbach Matyáš Tlející dřevo 5 7
40. Hrubý Tomáš Tlející dřevo 5 8
41. Gadžun Dženan 1.FC Za Zenitem 00 4 2
42. Janovský Daniel Frankie 4 3
43. Žalud Martin B.B.V. "B" 4 4
44. Gyori Csaba Jokers 4 4
45. Holeček Petr FC PE3NY 4 5
46. Hladík Martin Salvator 4 5
47. Koláček Dominik 1.FC Za Zenitem 00 4 6
48. Vlček Milan Akta-Rez 4 7
49. Plecitý Václav Kodymka Bumblee-bees 4 7
50. Nebeský Tomáš Jokers 4 8

Nejlepší hráč:

Pořadí Příjmení Jméno Tým Nej. Záp.
1. Nykl Robert 1.FC Za Zenitem 00 5 6
2. Pecháček Marek Tlející dřevo 5 7
3. Novák Jaroslav Companéros 5 8
4. Golovko Cyril SK Čechie 4 6
5. Kleisl Jiří Akta-Rez 4 7
6. Tecl Jakub FC PE3NY 4 8
7. Jelínek Václav Nářez 4 8
8. Tatíček Tomáš Kodymka Bumblee-bees 3 8
9. Karásek Adam Kodymka Bumblee-bees 2 5
10. Hladík Martin Salvator 2 5
11. Křivánek Tomáš Frankie 2 6
12. Bartoš Filip B.B.V. "B" 2 6
13. Bartoš Lukáš B.B.V. "B" 2 6
14. Stross Jan Frankie 2 6
15. Došek Lukáš Salvator 2 7
16. Voborník Josef Jokers 2 7
17. Vlček Milan Akta-Rez 2 7
18. Plecitý Václav Kodymka Bumblee-bees 2 7
19. Chmel František Jokers 2 7
20. Turínek Jan 1.FC Za Zenitem 00 2 8
21. Pekárek Jan Frankie 2 8

Přehled obdržených karet:

Pořadí Příjmení Jméno Tým ŽK / ČK Záp.
1. Michal Tomáš Akta-Rez 1 / 0 3
2. Ilušák Miroslav Companéros 1 / 0 3
3. Zemek Filip Jokers 1 / 0 4
4. Hoch Karel Companéros 1 / 0 5
5. Golovko Cyril SK Čechie 1 / 0 6
6. Rovný Adam FC PE3NY 1 / 0 6
7. Brychta Jiří SK Čechie 1 / 0 6
8. Ilušák Petr Companéros 1 / 0 7
9. Titelbach Matyáš Tlející dřevo 1 / 0 7
10. Kliment Richard Kodymka Bumblee-bees 1 / 0 7
11. Tatíček Tomáš Kodymka Bumblee-bees 1 / 0 8
12. Boubín Patrik 1.FC Za Zenitem 00 1 / 0 8
13. Rybář Jakub 1.FC Za Zenitem 00 1 / 0 8

Neprůstřelnost gólmanů:

Pořadí Příjmení Jméno Tým Min. Akt.
1. Koritenský Radovan FC PE3NY 92 -23
2. Pekárek Jan Frankie 65 -8
3. Kliment Richard Kodymka Bumblee-bees 56 -56
4. Vlasák Ondřej Tlející dřevo 51 0
5. Milec Jiří Companéros 45 -2
6. Petrásek Lukáš SK Čechie 45 -1
7. Reichmann David Kodymka Bumblee-bees 44 -2
8. Janota Jiří B.B.V. "B" 44 -6
9. Jech Martin Tlející dřevo 42 0
10. Drahoňovský Jiří Jokers 41 -5
11. Mráz David FC PE3NY 33 -3
12. Kohút Karel B.B.V. "B" 32 -8
13. Titelbach Matyáš Tlející dřevo 25 -5
14. Kocourek Michal Tlející dřevo 25 -3
15. Špringer Tomáš Akta-Rez 25 -18
16. Allert David Salvator 24 -9
17. Nebeský Tomáš Jokers 24 0
18. Majnuš Roman Nářez 23 -1

Poločasové nuly:

Pořadí Příjmení Jméno Tým P.nul Záp.
1. Kliment Richard Kodymka Bumblee-bees 4 7
2. Koritenský Radovan FC PE3NY 3 7
3. Milec Jiří Companéros 2 7
4. Pekárek Jan Frankie 2 8
5. Vlasák Ondřej Tlející dřevo 1 2
6. Janota Jiří B.B.V. "B" 1 2
7. Jech Martin Tlející dřevo 1 2
8. Petrásek Lukáš SK Čechie 1 8

fkkobylisy@seznam.cz
Vácha Zdeněk
721 145 761