Zpravodaj č. 9 – 2/B

čt 8.11. 20:00 Astra 1 Rozhodčí: Jambor
Kodymka Bumble bees – B.B.V. „B“ 3:6 (2:3)
Domácí: Novák, (Kliment), Tatíček, Karásek, Krampera, Vomáčka
Hosté: Helmich, (Kohút), Hájek, Havlíček P., Havlíček M., Žalud
Branky: Novák (10, 12), Karásek (27) – Žalud (5, 15), Havlíček P. (23, 31, 42), Helmich (50)
Komentář: Nejlepší hráči: (Karásek) – (Havlíček P.), Zajímavá první půle, kdy se ve vedení střídali oba celky. BBV „B“ jí ale vyhrálo 2:3. Úvod druhé části pak patřil Kodymce, která srovnala na 3:3. Z její strany to ale bylo vše. Havlíček Petr poté dokončil hatrick, a když se přidal i poslední střelec Helmich bylo rozhodnuto.

st 7.11. 19:00 Astra 1 Rozhodčí: Jambor
SK Čechie – Nářez 15:6 (7:2)
Domácí: Filip, (Petrásek), Golovko, Brychta, Denis, Čmucha
Hosté: Višňovský, (Rejman), Holomek, Touš, Majnuš, Marhons
Branky: Golovko (4, 5, 20, 26, 41, 43), Čmucha (11, 24), Denis (12), Brychta (17, 28), Filip (30, 33, 39, 48) – Touš (2), Rejman (13), Višňovský (31), Majnuš (35, 50), Holomek (44)
Komentář: Nejlepší hráči: (Golovko) – (Majnuš), Oboustranné útočné utkání bez bránění, kde Nářez rychle přišel o úvodní vedení, v poločase prohrával pak Nářez 7:2. Druhá část pak vyšla 8:4. Hrálo se exhibičně a některé branky přes celé hřiště, stály za to, jakož i kombinace na 1 dotek. Výhra pro lepší tým Čechie byla zasloužená.

st 7.11. 21:00 Háje 1 Rozhodčí: Kovařík
Jokers – Frankie 1:3 (0:2)
Domácí: Voborník, (Drahoňovský), Nebeský, Chmel, Trefný, Gyori, Zemek, Rubáš
Hosté: Křivánek, (Pekárek), Tempel, Blecha, Řádek T., Řádek B., Janovský, Tomášek, Kolský
Branky: Voborník (26) – Řádek (2), Blecha (25), Křivánek (43)
Komentář: Nejlepší hráči: (Drahoňovský) – (Pekárek), Vyrovnané utkání, ve kterém domácí měli větší štěstí u zakončení.

st 7.11. 21:00 Háje 2 Rozhodčí: Šnýdr
FC PE3NY – Companéros 4:2 (1:1)
Domácí: Tecl, (Mráz), Rovný, Michal, Batista, Kopecký, Holeček, Koritenský
Hosté: Kodl, (Milec), Novák, Mašek, Ilušák Patrik, Ilušák Petr
Branky: Tecl (8, 40, 50), Michal (44) – Ilušák Patrik (22), Kodl (26)
Komentář: Nejlepší hráči: (Tecl) – (Kodl), ŽK: Ilušák Petr (30), Novák (37), Bojovné, velmi rychlé, útočné utkání z obou stran.

čt 8.11. 21:00 Astra 1 Rozhodčí: Jambor
Salvator – 1.FC Za zenitem 00 6:9 (4:3)
Domácí: Gerža, (Allert), Chytra, Jásek, Pokorný, Schejbal, Pfaf, Kroužecký
Hosté: Turínek, (Motl), Boubín, Koláček, Rybář, Nykl
Branky: Jásek (8, 11, 47), Chytra (17), Schejbal (25), Kroužecký (48) – Koláček (5, 36), Turínek (14, 46), Rybář (25, 49), Motl (39), Nykl (42, 49)
Komentář: Nejlepší hráči: (Jásek) – (Turínek), Až na úvodní trefu byl po celou dobu první půle ve vedení Salvator. Hra Za zenitem s brankářem v poli však přelila v druhé půli vedení na jejich stranu, a ač se povedlo ve 48‘ Salvatoru dotáhnout na rozdíl jedné branky, vítěz dvěma střelami vítězství pojistil. Pěkný futsalový duel.

čt 8.11. 21:00 Střešovice Rozhodčí:
Akta-Rez – Tlejíci dřevo 0:5 (kont.)
Domácí:
Hosté:
Branky:
Komentář: Tým Akta-Rez se omluvil z utkání z důvodu malého počtu hráčů.

Celková tabulka:

P. Tým Z. V. R. P. Skóre Body
1. Kodymka Bumble bees 9 7 1 1 65 : 34 22
2. B.B.V. "B" 9 7 1 1 59 : 33 22
3. SK Čechie 9 6 1 2 70 : 38 19
4. Frankie 9 6 0 3 42 : 30 18
5. 1.FC Za Zenitem 00 9 6 0 3 66 : 55 18
6. FC PE3NY 9 5 2 2 47 : 25 17
7. Tlející dřevo 9 4 1 4 32 : 38 13
8. Companéros 9 4 0 5 51 : 52 12
9. Salvator 9 4 0 5 42 : 60 12
10. Jokers 9 1 0 8 27 : 48 3
11. Nářez 9 1 0 8 26 : 69 3
12. Akta-Rez 9 0 0 9 24 : 69 0

Celková tabulka 1. poločasů:

P. Tým Z. V. R. P. Skóre Body
1. Kodymka Bumble bees 9 8 0 1 38 : 10 24
2. B.B.V. "B" 9 6 1 2 32 : 19 19
3. FC PE3NY 9 5 2 2 22 : 10 17
4. Tlející dřevo 9 5 2 2 16 : 15 17
5. SK Čechie 9 4 3 2 27 : 19 15
6. Companéros 9 4 2 3 29 : 24 14
7. Salvator 9 4 0 5 16 : 24 12
8. 1.FC Za Zenitem 00 9 3 2 4 27 : 28 11
9. Frankie 9 2 4 3 15 : 14 10
10. Jokers 9 2 1 6 10 : 19 7
11. Akta-Rez 9 1 1 7 14 : 38 4
12. Nářez 9 0 2 7 10 : 36 2

Celková tabulka 2. poločasů:

P. Tým Z. V. R. P. Skóre Body
1. B.B.V. "B" 9 8 1 0 27 : 14 25
2. SK Čechie 9 7 0 2 43 : 19 21
3. FC PE3NY 9 6 0 3 25 : 15 18
4. Frankie 9 5 2 2 27 : 16 17
5. 1.FC Za Zenitem 00 9 5 1 3 39 : 27 16
6. Kodymka Bumble bees 9 4 1 4 27 : 24 13
7. Salvator 9 4 0 5 26 : 36 12
8. Tlející dřevo 9 3 2 4 16 : 23 11
9. Companéros 9 3 1 5 22 : 28 10
10. Jokers 9 1 2 6 17 : 29 5
11. Nářez 9 1 2 6 16 : 33 5
12. Akta-Rez 9 0 2 7 10 : 31 2

Nejlepší střelec:

Pořadí Příjmení Jméno Tým Góly Záp.
1. Golovko Cyril SK Čechie 25 7
2. Nykl Robert 1.FC Za Zenitem 00 23 7
3. Novák Jaroslav Companéros 19 9
4. Tatíček Tomáš Kodymka Bumblee-bees 19 9
5. Tecl Jakub FC PE3NY 18 9
6. Havlíček Petr B.B.V. "B" 15 8
7. Turínek Jan 1.FC Za Zenitem 00 14 9
8. Filip Vladimír SK Čechie 13 7
9. Novák Michal Kodymka Bumblee-bees 13 8
10. Kopecký David FC PE3NY 12 6
11. Pecháček Marek Tlející dřevo 11 7
12. Havlíček Martin B.B.V. "B" 11 8
13. Křivánek Tomáš Frankie 10 7
14. Došek Lukáš Salvator 10 7
15. Boubín Patrik 1.FC Za Zenitem 00 9 9
16. Hoch Karel Companéros 8 5
17. Bartoš Filip B.B.V. "B" 8 6
18. Kleisl Jiří Akta-Rez 8 7
19. Voborník Josef Jokers 8 8
20. Ilušák Patrik Companéros 8 9
21. Vomáčka Michal Kodymka Bumblee-bees 8 9
22. Jiroušek Jakub Kodymka Bumblee-bees 7 6
23. Jiroušek Martin Kodymka Bumblee-bees 7 6
24. Karásek Adam Kodymka Bumblee-bees 7 6
25. Brychta Jiří SK Čechie 7 7
26. Jelínek Václav Nářez 7 8
27. Kodl Petr Companéros 7 9
28. Denis Vojtěch SK Čechie 7 9
29. Menšík Martin SK Čechie 6 3
30. Venglář Martin Frankie 6 4
31. Žalud Martin B.B.V. "B" 6 5
32. Bartoš Lukáš B.B.V. "B" 6 6
33. Stross Jan Frankie 6 6
34. Koláček Dominik 1.FC Za Zenitem 00 6 7
35. Helmich Martin B.B.V. "B" 6 8
36. Ilušák Petr Companéros 6 8
37. Dittrich Roman Frankie 5 6
38. Tomášek Patrik Frankie 5 6
39. Rovný Adam FC PE3NY 5 7
40. Dostál Aleš SK Čechie 5 7
41. Titelbach Matyáš Tlející dřevo 5 7
42. Majnuš Roman Nářez 5 8
43. Hrubý Tomáš Tlející dřevo 5 8
44. Rybář Jakub 1.FC Za Zenitem 00 5 9

Nejlepší hráč:

Pořadí Příjmení Jméno Tým Nej. Záp.
1. Golovko Cyril SK Čechie 5 7
2. Nykl Robert 1.FC Za Zenitem 00 5 7
3. Pecháček Marek Tlející dřevo 5 7
4. Novák Jaroslav Companéros 5 9
5. Tecl Jakub FC PE3NY 5 9
6. Kleisl Jiří Akta-Rez 4 7
7. Jelínek Václav Nářez 4 8
8. Karásek Adam Kodymka Bumblee-bees 3 6
9. Tatíček Tomáš Kodymka Bumblee-bees 3 9
10. Turínek Jan 1.FC Za Zenitem 00 3 9
11. Pekárek Jan Frankie 3 9
12. Hladík Martin Salvator 2 5
13. Bartoš Filip B.B.V. "B" 2 6
14. Bartoš Lukáš B.B.V. "B" 2 6
15. Stross Jan Frankie 2 6
16. Křivánek Tomáš Frankie 2 7
17. Došek Lukáš Salvator 2 7
18. Vlček Milan Akta-Rez 2 7
19. Plecitý Václav Kodymka Bumblee-bees 2 7
20. Voborník Josef Jokers 2 8
21. Majnuš Roman Nářez 2 8
22. Chmel František Jokers 2 8
23. Drahoňovský Jiří Jokers 2 8

Přehled obdržených karet:

Pořadí Příjmení Jméno Tým ŽK / ČK Záp.
1. Ilušák Petr Companéros 2 / 0 8
2. Michal Tomáš Akta-Rez 1 / 0 3
3. Ilušák Miroslav Companéros 1 / 0 3
4. Hoch Karel Companéros 1 / 0 5
5. Zemek Filip Jokers 1 / 0 5
6. Golovko Cyril SK Čechie 1 / 0 7
7. Brychta Jiří SK Čechie 1 / 0 7
8. Rovný Adam FC PE3NY 1 / 0 7
9. Titelbach Matyáš Tlející dřevo 1 / 0 7
10. Kliment Richard Kodymka Bumblee-bees 1 / 0 8
11. Novák Jaroslav Companéros 1 / 0 9
12. Tatíček Tomáš Kodymka Bumblee-bees 1 / 0 9
13. Boubín Patrik 1.FC Za Zenitem 00 1 / 0 9
14. Rybář Jakub 1.FC Za Zenitem 00 1 / 0 9

Neprůstřelnost gólmanů:

Pořadí Příjmení Jméno Tým Min. Akt.
1. Koritenský Radovan FC PE3NY 92 -23
2. Pekárek Jan Frankie 65 -24
3. Kliment Richard Kodymka Bumblee-bees 61 0
4. Vlasák Ondřej Tlející dřevo 51 0
5. Milec Jiří Companéros 45 0
6. Petrásek Lukáš SK Čechie 45 0
7. Reichmann David Kodymka Bumblee-bees 44 -2
8. Janota Jiří B.B.V. "B" 44 -6
9. Jech Martin Tlející dřevo 42 0
10. Drahoňovský Jiří Jokers 41 -7
11. Mráz David FC PE3NY 33 -24
12. Kohút Karel B.B.V. "B" 32 -23
13. Titelbach Matyáš Tlející dřevo 25 -5
14. Kocourek Michal Tlející dřevo 25 -3
15. Špringer Tomáš Akta-Rez 25 -18
16. Allert David Salvator 24 -1
17. Nebeský Tomáš Jokers 24 0
18. Motl Miroslav 1.FC Za Zenitem 00 23 -2
19. Majnuš Roman Nářez 23 -1
20. Šteiner Tomáš Nářez 22 -4
21. Novák Antonín 1.FC Za Zenitem 00 22 -2
22. Toupal Martin Akta-Rez 22 -2
23. Rybář Jakub 1.FC Za Zenitem 00 21 -14
24. Šimeček Jan Companéros 20 -2

Poločasové nuly:

Pořadí Příjmení Jméno Tým P.nul Záp.
1. Kliment Richard Kodymka Bumblee-bees 4 8
2. Koritenský Radovan FC PE3NY 3 8
3. Pekárek Jan Frankie 3 9
4. Milec Jiří Companéros 2 8
5. Vlasák Ondřej Tlející dřevo 1 2
6. Janota Jiří B.B.V. "B" 1 2
7. Jech Martin Tlející dřevo 1 2
8. Petrásek Lukáš SK Čechie 1 9

fkkobylisy@seznam.cz
Vácha Zdeněk
721 145 761