Zpravodaj č. 10 – 2/B

čt 15.11. 20:00 Astra 2 Rozhodčí: Šebek
Frankie – Kodymka Bumble bees 4:6 (2:5)
Domácí: Dittrich, (Pekárek), Kolský, Blecha, Řádek B., Janovský, Křivánek, Tomášek
Hosté: Novák, (Kliment), Tatíček, Karásek, Krampera, Jiroušek, Vomáčka
Branky: Blecha (7, 7), Řádek (36), Janovský (50) – Vomáčka (1, 4), Jiroušek (15, 43), Tatíček (24), Karásek (3)
Komentář: Nejlepší hráči: (Blecha) – (Jiroušek), Utkání výborné úrovně hrané s velkým nasazením. Ač měli domácí v prvním poločase herní převahu, tak branky stříleli hosté. Ve druhém poločase se tlak domácích stupňoval, ale hosté si z brejků hlídali vedení.

st 14.11. 21:00 Háje 1 Rozhodčí:
1.FC Za zenitem 00 – FC PE3NY 0:5 (kont.)
Domácí:
Hosté:
Branky:
Komentář: Tým Za zenitem 00 se omlouvá z utkání z důvodu malého počtu hráčů.

st 14.11. 21:00 Háje 2 Rozhodčí: Rod
SK Čechie – Jokers 7:4 (2:2)
Domácí: Filip, (Petrásek), Čmucha, Brychta, Dostál
Hosté: Voborník, (Drahoňovský), Nebeský, Chmel, Trefný, Schlupek, Gyori, Zemek, Rubáš, Dostál
Branky: Dostál (22, 28, 30, 49), Filip (24, 48), Čmucha (35) – Nebeský (13), Trefný (17, 50), Dostál (42)
Komentář: Nejlepší hráči: (Brychta) – (Voborník), Utkání vysoké sportovní úrovně, kde oba týmy předvedly mnoho hezkých akcí, domácí se pozvolna dostávali do hry a druhý poločas herně a takticky kontrolovali.

čt 15.11. 21:00 Háje 1 Rozhodčí:
Nářez – Companéros 0:5 (kont.)
Domácí:
Hosté:
Branky:
Komentář: Tým Nářez se omluvil z utkání z důvodu zranění.

čt 15.11. 21:00 Astra 1 Rozhodčí: Orálek
Tlející dřevo – Salvator 4:11 (3:5)
Domácí: Pecháček, (Novotný), Šimsa O., Písačka, Hrubý, Kocourek
Hosté: Gerža, (Allert), Pfaf, Hladík, Došek, Kroužecký, Jásek, Pokorný
Branky: Hrubý (9, 24), Kocourek (12), Písačka (47) – Hladík (2, 10, 16, 31), Pokorný (19, 21, 29, 41, 49), Kroužecký (27, 46)
Komentář: Nejlepší hráči: (Hrubý) – (Hladík), Velice vyrovnané utkání. Domácí o chlup techničtější, což bylo v utkání velice důležité. Domácí drželi krok se soupeřem celou první půli, do druhé půle vstoupili hosté mnohem lépe a po pěkných akcích, kdy soupeře doslova rozebrali, vstřelili několik krásných branek. Závěr již patřil pouze týmu hostí.

čt 15.11. 21:00 Astra 2 Rozhodčí: Šebek
B.B.V. „B“ – Akta-Rez 6:8 (4:4)
Domácí: Helmich, (Kohút), Hájek, Bartoš L., Havlíček, Bartoš F., Sirka
Hosté: Toupal, (Kleisl), Hanáček, Špringer, Michal, Vlček, Švarc, Bašta
Branky: Havlíček (7, 9, 36), Hájek (12), Bartoš L. (17), Bartoš F. (38) – Bašta (6, 30, 38, 45), Michal (10), Vlček (18), Hanáček (21), Švarc (35)
Komentář: Nejlepší hráči: (Bartoš L.) – (Michal), Hra nahoru, dolu. Hrál se útočný futsal bez obran. Šťastnější nakonec byli hosté, kteří dokázali z mnoha šancí na obou stranách vytěžit o dvě branky více.

Celková tabulka:

P. Tým Z. V. R. P. Skóre Body
1. Kodymka Bumble bees 10 8 1 1 71 : 38 25
2. SK Čechie 10 7 1 2 77 : 42 22
3. B.B.V. "B" 10 7 1 2 65 : 41 22
4. FC PE3NY 10 6 2 2 52 : 25 20
5. Frankie 10 6 0 4 46 : 36 18
6. 1.FC Za Zenitem 00 10 6 0 4 66 : 60 18
7. Companéros 10 5 0 5 56 : 52 15
8. Salvator 10 5 0 5 53 : 64 15
9. Tlející dřevo 10 4 1 5 36 : 49 13
10. Jokers 10 1 0 9 31 : 55 3
11. Akta-Rez 10 1 0 9 32 : 75 3
12. Nářez 10 1 0 9 26 : 74 3

Celková tabulka 1. poločasů:

P. Tým Z. V. R. P. Skóre Body
1. Kodymka Bumble bees 10 9 0 1 43 : 12 27
2. FC PE3NY 10 6 2 2 25 : 10 20
3. B.B.V. "B" 10 6 2 2 36 : 23 20
4. Companéros 10 5 2 3 32 : 24 17
5. Tlející dřevo 10 5 2 3 19 : 20 17
6. SK Čechie 10 4 4 2 29 : 21 16
7. Salvator 10 5 0 5 21 : 27 15
8. 1.FC Za Zenitem 00 10 3 2 5 27 : 31 11
9. Frankie 10 2 4 4 17 : 19 10
10. Jokers 10 2 2 6 12 : 21 8
11. Akta-Rez 10 1 2 7 18 : 42 5
12. Nářez 10 0 2 8 10 : 39 2

Celková tabulka 2. poločasů:

P. Tým Z. V. R. P. Skóre Body
1. B.B.V. "B" 10 8 1 1 29 : 18 25
2. SK Čechie 10 8 0 2 48 : 21 24
3. FC PE3NY 10 7 0 3 27 : 15 21
4. Frankie 10 6 2 2 29 : 17 20
5. 1.FC Za Zenitem 00 10 5 1 4 39 : 29 16
6. Salvator 10 5 0 5 32 : 37 15
7. Kodymka Bumble bees 10 4 1 5 28 : 26 13
8. Companéros 10 4 1 5 24 : 28 13
9. Tlející dřevo 10 3 2 5 17 : 29 11
10. Jokers 10 1 2 7 19 : 34 5
11. Nářez 10 1 2 7 16 : 35 5
12. Akta-Rez 10 1 2 7 14 : 33 5

Nejlepší střelec:

Pořadí Příjmení Jméno Tým Góly Záp.
1. Golovko Cyril SK Čechie 25 7
2. Nykl Robert 1.FC Za Zenitem 00 23 7
3. Tatíček Tomáš Kodymka Bumblee-bees 20 10
4. Novák Jaroslav Companéros 19 9
5. Havlíček Petr B.B.V. "B" 18 9
6. Tecl Jakub FC PE3NY 18 9
7. Filip Vladimír SK Čechie 15 8
8. Turínek Jan 1.FC Za Zenitem 00 14 9
9. Novák Michal Kodymka Bumblee-bees 13 9
10. Kopecký David FC PE3NY 12 6
11. Havlíček Martin B.B.V. "B" 11 8
12. Pecháček Marek Tlející dřevo 11 8
13. Křivánek Tomáš Frankie 10 8
14. Došek Lukáš Salvator 10 8
15. Vomáčka Michal Kodymka Bumblee-bees 10 10
16. Bartoš Filip B.B.V. "B" 9 7
17. Jiroušek Jakub Kodymka Bumblee-bees 9 7
18. Dostál Aleš SK Čechie 9 8
19. Boubín Patrik 1.FC Za Zenitem 00 9 9
20. Hoch Karel Companéros 8 5
21. Hladík Martin Salvator 8 6
22. Karásek Adam Kodymka Bumblee-bees 8 7
23. Kleisl Jiří Akta-Rez 8 8
24. Ilušák Patrik Companéros 8 9
25. Voborník Josef Jokers 8 9
26. Jiroušek Martin Kodymka Bumblee-bees 7 6
27. Pokorný Michal Salvator 7 6
28. Bartoš Lukáš B.B.V. "B" 7 7
29. Jelínek Václav Nářez 7 8
30. Brychta Jiří SK Čechie 7 8
31. Kodl Petr Companéros 7 9
32. Denis Vojtěch SK Čechie 7 9
33. Hrubý Tomáš Tlející dřevo 7 9
34. Menšík Martin SK Čechie 6 3
35. Venglář Martin Frankie 6 4
36. Žalud Martin B.B.V. "B" 6 5
37. Stross Jan Frankie 6 6
38. Koláček Dominik 1.FC Za Zenitem 00 6 7
39. Ilušák Petr Companéros 6 8
40. Helmich Martin B.B.V. "B" 6 9
41. Kroužecký Stanislav Salvator 5 3
42. Janovský Daniel Frankie 5 5
43. Rovný Adam FC PE3NY 5 7
44. Dittrich Roman Frankie 5 7
45. Tomášek Patrik Frankie 5 7
46. Titelbach Matyáš Tlející dřevo 5 7
47. Vlček Milan Akta-Rez 5 8
48. Majnuš Roman Nářez 5 8
49. Rybář Jakub 1.FC Za Zenitem 00 5 9
50. Nebeský Tomáš Jokers 5 10

Nejlepší hráč:

Pořadí Příjmení Jméno Tým Nej. Záp.
1. Golovko Cyril SK Čechie 5 7
2. Nykl Robert 1.FC Za Zenitem 00 5 7
3. Pecháček Marek Tlející dřevo 5 8
4. Novák Jaroslav Companéros 5 9
5. Tecl Jakub FC PE3NY 5 9
6. Kleisl Jiří Akta-Rez 4 8
7. Jelínek Václav Nářez 4 8
8. Hladík Martin Salvator 3 6
9. Karásek Adam Kodymka Bumblee-bees 3 7
10. Bartoš Lukáš B.B.V. "B" 3 7
11. Turínek Jan 1.FC Za Zenitem 00 3 9
12. Voborník Josef Jokers 3 9
13. Tatíček Tomáš Kodymka Bumblee-bees 3 10
14. Pekárek Jan Frankie 3 10

Přehled obdržených karet:

Pořadí Příjmení Jméno Tým ŽK / ČK Záp.
1. Ilušák Petr Companéros 2 / 0 8
2. Ilušák Miroslav Companéros 1 / 0 3
3. Michal Tomáš Akta-Rez 1 / 0 4
4. Hoch Karel Companéros 1 / 0 5
5. Zemek Filip Jokers 1 / 0 6
6. Golovko Cyril SK Čechie 1 / 0 7
7. Rovný Adam FC PE3NY 1 / 0 7
8. Titelbach Matyáš Tlející dřevo 1 / 0 7
9. Brychta Jiří SK Čechie 1 / 0 8
10. Novák Jaroslav Companéros 1 / 0 9
11. Boubín Patrik 1.FC Za Zenitem 00 1 / 0 9
12. Rybář Jakub 1.FC Za Zenitem 00 1 / 0 9
13. Kliment Richard Kodymka Bumblee-bees 1 / 0 9
14. Tatíček Tomáš Kodymka Bumblee-bees 1 / 0 10

Neprůstřelnost gólmanů:

Pořadí Příjmení Jméno Tým Min. Akt.
1. Koritenský Radovan FC PE3NY 92 -23
2. Pekárek Jan Frankie 65 -7
3. Kliment Richard Kodymka Bumblee-bees 61 0
4. Vlasák Ondřej Tlející dřevo 51 0
5. Milec Jiří Companéros 45 0
6. Petrásek Lukáš SK Čechie 45 0
7. Reichmann David Kodymka Bumblee-bees 44 -2
8. Janota Jiří B.B.V. "B" 44 -6
9. Jech Martin Tlející dřevo 42 0
10. Drahoňovský Jiří Jokers 41 -1
11. Mráz David FC PE3NY 33 -24
12. Kohút Karel B.B.V. "B" 32 -5
13. Titelbach Matyáš Tlející dřevo 25 -5
14. Kocourek Michal Tlející dřevo 25 -3
15. Špringer Tomáš Akta-Rez 25 -18
16. Allert David Salvator 24 -3
17. Nebeský Tomáš Jokers 24 0
18. Motl Miroslav 1.FC Za Zenitem 00 23 -2
19. Majnuš Roman Nářez 23 -1
20. Šteiner Tomáš Nářez 22 -4
21. Novák Antonín 1.FC Za Zenitem 00 22 -2
22. Toupal Martin Akta-Rez 22 -2
23. Rybář Jakub 1.FC Za Zenitem 00 21 -14
24. Šimeček Jan Companéros 20 -2

Poločasové nuly:

Pořadí Příjmení Jméno Tým P.nul Záp.
1. Kliment Richard Kodymka Bumblee-bees 4 9
2. Koritenský Radovan FC PE3NY 3 8
3. Pekárek Jan Frankie 3 10
4. Milec Jiří Companéros 2 8
5. Vlasák Ondřej Tlející dřevo 1 2
6. Janota Jiří B.B.V. "B" 1 2
7. Jech Martin Tlející dřevo 1 2
8. Petrásek Lukáš SK Čechie 1 10

fkkobylisy@seznam.cz
Vácha Zdeněk
721 145 761