Zpravodaj č. 11 – 2/B

čt 22.11. 20:00 Astra 1 Rozhodčí: Jambor
Kodymka Bumble bees – SK Čechie 5:8 (2:6)
Domácí: Novák, (Kliment), Dlouhý, Vomáčka, Krampera, Jiroušek J., Jiroušek V., Huňa
Hosté: Filip, (Petrásek), Menšík, Brychta, Denis, Čmucha
Branky: Jiroušek V. (3, 22, 43), Vomáčka (37), Jiroušek J. (47) – Brychta (8), Čmucha (11, 14, 38), Filip (13, 16, 40), Menšík (20)
Komentář: Nejlepší hráči: (Jiroušek V.) – (Čmucha), Pěkný futsalový zápas s minimem faulů a s velkou technickou zdatností. Po dobrém vstupu do zápasu Kodymka mírně odpadla a chytla se až v závěru 1. půle, když snížila na 2:6. V druhé půli byli hráči Kodymky aktivnější, ale výhra 3:2 v druhé části již na prohře nic nezměnila. Čechie si za hru v 1. půli výhru zasloužila.

st 21.11. 20:00 Háje 2 Rozhodčí: Kovařík
FC PE3NY – Tlející dřevo 7:5 (4:3)
Domácí: Tecl, (Mráz), Rovný, Koritenský, Kopecký, Holeček
Hosté: Pecháček, (Jech), Šimsa, Písačka, Hrubý, Kocourek, Novotný, Titelbach
Branky: Kopecký (12,13,46), Tecl (16,18,41), Rovný (42) – Pecháček (1,29), Šimsa (4), Hrubý (14), Kocourek (35)
Komentář: Nejlepší hráči: (Kopecký) – (Kocourek), Výborné utkání, rychlost a lepší zakončení na straně domácích.

st 21.11. 21:00 Háje 1 Rozhodčí: Lafek
Jokers – Nářez 3:0 (1:0)
Domácí: Voborník, (Drahoňovský), Nebeský, Trefný, Schlupek, Dynybyl, Chmel
Hosté: (Jirovský), Holomek, Jelínek, Rejman, Touš, Merta, Šteinar
Branky: Trefný (7), Chmel (47, 49)
Komentář: Nejlepší hráči: (Chmel) – (Jelínek), Jokers si hlídal jednobrankové vedení a v posledních minutách utkání ještě dvakrát udeřil a vedení navýšil. Nářez měl také šance, ale nedokázal je proměnit.

st 21.11. 21:00 Astra 1 Rozhodčí: Šnýdr
Akta-Rez – Frankie 7:5 (4:2)
Domácí: Kleisl, (Toupal), Michal, Špringer, Vlček, Bašta, Hanáček
Hosté: Křivánek, (Pekárek), Venglář, Řádek, Tempel, Janovský, Kolský, Tomášek
Branky: Bašta (10, 14, 29), Michal (18), Kleisl (22), Hanáček (26), Vlček (34) – Venglář (13, 48), Tomášek (25), Janovský (28), Kolský (38)
Komentář: Nejlepší hráči: (Bašta) – (Venglář), Bojovné utkání. Akta-Rez lepší a získaný náskok si udrželi do závěru utkání.

st 21.11. 21:00 Háje 2 Rozhodčí: Kovařík
Companéros – 1.FC Za zenitem 00 8:2 (2:0)
Domácí: Šimeček, (Kodl), Ilušák Patrik, Novák, Ilušák Petr, Mašek
Hosté: Turínek, (Motl), Nykl, Koláček, Rybář, Boubín
Branky: Novák (9, 27, 36, 48), Ilušák Petr (11, 30, 44, 45) – Turínek (37), Nykl (50)
Komentář: Nejlepší hráči: (Novák) – (Nykl), Domácí lepším mužstvem, rychlejší a nápaditější.

čt 22.11. 21:00 Astra 1 Rozhodčí: Jambor
Salvator – B.B.V. „B“ 2:9 (0:3)
Domácí: Gerža, (Šefčík), Pfaf, Pokorný, Schejbal, Hladík
Hosté: Helmich, (Kohút), Bartoš, Havlíček P., Havlíček M., Žalud, Sirka
Branky: Schejbal (29), Pokorný (37) – Havlíček P. (12, 24, 26, 27, 34), Bartoš (22), Sirka (28, 31, 47)
Komentář: Nejlepší hráči: (Gerža) – (Havlíček P.), Po první půli byl stav 0:3 pro vítěze. Přesto nebyl duel jednostranný a Salvator držel krok. Technicky se prosazoval zejména šikovný Gerža. Za B.B.V. „B“ měl však svůj den Havlíček Petr, ten dal 5 branek. Když se střelecky prosadil i Sirka, bylo rozhodnuto. Salvator dal v druhé půli alespoň dvě branky.

Celková tabulka:

P. Tým Z. V. R. P. Skóre Body
1. SK Čechie 11 8 1 2 85 : 47 25
2. B.B.V. "B" 11 8 1 2 74 : 43 25
3. Kodymka Bumble bees 11 8 1 2 76 : 46 25
4. FC PE3NY 11 7 2 2 59 : 30 23
5. Companéros 11 6 0 5 64 : 54 18
6. Frankie 11 6 0 5 51 : 43 18
7. 1.FC Za Zenitem 00 11 6 0 5 68 : 68 18
8. Salvator 11 5 0 6 55 : 73 15
9. Tlející dřevo 11 4 1 6 41 : 56 13
10. Jokers 11 2 0 9 34 : 55 6
11. Akta-Rez 11 2 0 9 39 : 80 6
12. Nářez 11 1 0 10 26 : 77 3

Celková tabulka 1. poločasů:

P. Tým Z. V. R. P. Skóre Body
1. Kodymka Bumble bees 11 9 0 2 45 : 18 27
2. B.B.V. "B" 11 7 2 2 39 : 23 23
3. FC PE3NY 11 7 2 2 29 : 13 23
4. Companéros 11 6 2 3 34 : 24 20
5. SK Čechie 11 5 4 2 35 : 23 19
6. Tlející dřevo 11 5 2 4 22 : 24 17
7. Salvator 11 5 0 6 21 : 30 15
8. 1.FC Za Zenitem 00 11 3 2 6 27 : 33 11
9. Jokers 11 3 2 6 13 : 21 11
10. Frankie 11 2 4 5 19 : 23 10
11. Akta-Rez 11 2 2 7 22 : 44 8
12. Nářez 11 0 2 9 10 : 40 2

Celková tabulka 2. poločasů:

P. Tým Z. V. R. P. Skóre Body
1. B.B.V. "B" 11 9 1 1 35 : 20 28
2. SK Čechie 11 8 0 3 50 : 24 24
3. FC PE3NY 11 8 0 3 30 : 17 24
4. Frankie 11 6 3 2 32 : 20 21
5. 1.FC Za Zenitem 00 11 5 1 5 41 : 35 16
6. Kodymka Bumble bees 11 5 1 5 31 : 28 16
7. Companéros 11 5 1 5 30 : 30 16
8. Salvator 11 5 0 6 34 : 43 15
9. Tlející dřevo 11 3 2 6 19 : 32 11
10. Jokers 11 2 2 7 21 : 34 8
11. Akta-Rez 11 1 3 7 17 : 36 6
12. Nářez 11 1 2 8 16 : 37 5

Nejlepší střelec:

Pořadí Příjmení Jméno Tým Góly Záp.
1. Golovko Cyril SK Čechie 25 7
2. Nykl Robert 1.FC Za Zenitem 00 24 8
3. Havlíček Petr B.B.V. "B" 23 10
4. Novák Jaroslav Companéros 23 10
5. Tecl Jakub FC PE3NY 21 10
6. Tatíček Tomáš Kodymka Bumblee-bees 20 10
7. Filip Vladimír SK Čechie 18 9
8. Kopecký David FC PE3NY 15 7
9. Turínek Jan 1.FC Za Zenitem 00 15 10
10. Pecháček Marek Tlející dřevo 13 9
11. Novák Michal Kodymka Bumblee-bees 13 10
12. Havlíček Martin B.B.V. "B" 11 9
13. Vomáčka Michal Kodymka Bumblee-bees 11 11
14. Jiroušek Jakub Kodymka Bumblee-bees 10 8
15. Došek Lukáš Salvator 10 8
16. Křivánek Tomáš Frankie 10 9
17. Bartoš Filip B.B.V. "B" 9 7
18. Dostál Aleš SK Čechie 9 8
19. Kleisl Jiří Akta-Rez 9 9
20. Ilušák Petr Companéros 9 9
21. Boubín Patrik 1.FC Za Zenitem 00 9 10
22. Ilušák Patrik Companéros 9 10
23. Hoch Karel Companéros 8 5
24. Venglář Martin Frankie 8 5
25. Karásek Adam Kodymka Bumblee-bees 8 7
26. Hladík Martin Salvator 8 7
27. Pokorný Michal Salvator 8 7
28. Bartoš Lukáš B.B.V. "B" 8 8
29. Brychta Jiří SK Čechie 8 9
30. Voborník Josef Jokers 8 10
31. Hrubý Tomáš Tlející dřevo 8 10
32. Bašta Miroslav Akta-Rez 7 3
33. Čmucha Jiří SK Čechie 7 4
34. Menšík Martin SK Čechie 7 4
35. Jiroušek Martin Kodymka Bumblee-bees 7 6
36. Jelínek Václav Nářez 7 9
37. Kodl Petr Companéros 7 10
38. Denis Vojtěch SK Čechie 7 10
39. Žalud Martin B.B.V. "B" 6 6
40. Janovský Daniel Frankie 6 6
41. Stross Jan Frankie 6 6
42. Sirka Jan B.B.V. "B" 6 7
43. Koláček Dominik 1.FC Za Zenitem 00 6 8
44. Rovný Adam FC PE3NY 6 8
45. Tomášek Patrik Frankie 6 8
46. Vlček Milan Akta-Rez 6 9
47. Helmich Martin B.B.V. "B" 6 10
48. Kroužecký Stanislav Salvator 5 3
49. Dittrich Roman Frankie 5 7
50. Schejbal Viktor Salvator 5 7
51. Hanáček Jiří Akta-Rez 5 8
52. Majnuš Roman Nářez 5 8
53. Titelbach Matyáš Tlející dřevo 5 8
54. Rybář Jakub 1.FC Za Zenitem 00 5 10
55. Chmel František Jokers 5 10
56. Nebeský Tomáš Jokers 5 11
57. Gadžun Dženan 1.FC Za Zenitem 00 4 2
58. Jásek Pavel Salvator 4 5
59. Dostál Michal Jokers 4 6
60. Gyori Csaba Jokers 4 6
61. Švarc Jan Akta-Rez 4 7
62. Holeček Petr FC PE3NY 4 7
63. Plecitý Václav Kodymka Bumblee-bees 4 7
64. Kocourek Michal Tlející dřevo 4 8
65. Hájek Tomáš B.B.V. "B" 4 9
66. Trefný Jakub Jokers 4 10
67. Rejman Pavel Nářez 4 10
68. Jiroušek Vojtěch Kodymka Bumblee-bees 3 1
69. Blecha Filip Frankie 3 2
70. Chytra Miroslav Salvator 3 2
71. Višňovský Viktor Nářez 3 4
72. Michal Tomáš Akta-Rez 3 5
73. Batista Libor FC PE3NY 3 5
74. Míchal Miroslav FC PE3NY 3 5
75. Punčochář David SK Čechie 3 6
76. Rubáš Ludvík Jokers 3 7
77. Touš Jan Nářez 3 9
78. Gerža Dominik Salvator 3 9
79. Pfaf Michal Salvator 3 9
80. Šimsa Ondřej Tlející dřevo 3 9
81. Řádek Tomáš Frankie 3 10
82. Řádek Bohumil Frankie 2 2
83. Lang Matěj 1.FC Za Zenitem 00 2 3
84. Jančí Ladislav Akta-Rez 2 4
85. Kaiser Jiří FC PE3NY 2 5
86. Novák Antonín 1.FC Za Zenitem 00 2 6
87. Mašek Jan Companéros 2 6
88. Marhons Lukáš Nářez 2 7
89. Špringer Tomáš Akta-Rez 2 8
90. Mrhal Jakub Akta-Rez 1 1
91. Merta Dušan Nářez 1 2
92. Komárek David Tlející dřevo 1 2
93. Ilušák Miroslav Companéros 1 3
94. Holomek Tomáš Nářez 1 3
95. Jech Martin Tlející dřevo 1 3
96. Zemek Filip Jokers 1 6
97. Příhonský Ladislav SK Čechie 1 6
98. Urban Martin Frankie 1 7
99. Motl Miroslav 1.FC Za Zenitem 00 1 8
100. Písačka Ondřej Tlející dřevo 1 8
101. Kohút Karel B.B.V. "B" 1 9
102. Kolský František Frankie 1 9

Nejlepší hráč:

Pořadí Příjmení Jméno Tým Nej. Záp.
1. Nykl Robert 1.FC Za Zenitem 00 6 8
2. Pecháček Marek Tlející dřevo 6 9
3. Novák Jaroslav Companéros 6 10
4. Tecl Jakub FC PE3NY 6 10
5. Golovko Cyril SK Čechie 5 7
6. Jelínek Václav Nářez 5 9
7. Kleisl Jiří Akta-Rez 4 9
8. Karásek Adam Kodymka Bumblee-bees 3 7
9. Hladík Martin Salvator 3 7
10. Bartoš Lukáš B.B.V. "B" 3 8
11. Tatíček Tomáš Kodymka Bumblee-bees 3 10
12. Turínek Jan 1.FC Za Zenitem 00 3 10
13. Voborník Josef Jokers 3 10
14. Chmel František Jokers 3 10
15. Pekárek Jan Frankie 3 11
16. Stross Jan Frankie 2 6
17. Bartoš Filip B.B.V. "B" 2 7
18. Plecitý Václav Kodymka Bumblee-bees 2 7
19. Došek Lukáš Salvator 2 8
20. Majnuš Roman Nářez 2 8
21. Křivánek Tomáš Frankie 2 9
22. Vlček Milan Akta-Rez 2 9
23. Gerža Dominik Salvator 2 9
24. Havlíček Petr B.B.V. "B" 2 10
25. Drahoňovský Jiří Jokers 2 10

Přehled obdržených karet:

Pořadí Příjmení Jméno Tým ŽK / ČK Záp.
1. Ilušák Petr Companéros 2 / 0 9
2. Ilušák Miroslav Companéros 1 / 0 3
3. Hoch Karel Companéros 1 / 0 5
4. Michal Tomáš Akta-Rez 1 / 0 5
5. Zemek Filip Jokers 1 / 0 6
6. Golovko Cyril SK Čechie 1 / 0 7
7. Rovný Adam FC PE3NY 1 / 0 8
8. Titelbach Matyáš Tlející dřevo 1 / 0 8
9. Brychta Jiří SK Čechie 1 / 0 9
10. Novák Jaroslav Companéros 1 / 0 10
11. Tatíček Tomáš Kodymka Bumblee-bees 1 / 0 10
12. Boubín Patrik 1.FC Za Zenitem 00 1 / 0 10
13. Rybář Jakub 1.FC Za Zenitem 00 1 / 0 10
14. Kliment Richard Kodymka Bumblee-bees 1 / 0 10

Neprůstřelnost gólmanů:

Pořadí Příjmení Jméno Tým Min. Akt.
1. Koritenský Radovan FC PE3NY 92 -23
2. Pekárek Jan Frankie 65 -16
3. Kliment Richard Kodymka Bumblee-bees 61 -10
4. Vlasák Ondřej Tlející dřevo 51 0
5. Drahoňovský Jiří Jokers 51 -51
6. Milec Jiří Companéros 45 0
7. Petrásek Lukáš SK Čechie 45 -3
8. Reichmann David Kodymka Bumblee-bees 44 -2
9. Janota Jiří B.B.V. "B" 44 -6
10. Jech Martin Tlející dřevo 42 -4
11. Jírovský Radim Nářez 40 -1
12. Šimeček Jan Companéros 39 0
13. Kohút Karel B.B.V. "B" 34 -13
14. Mráz David FC PE3NY 33 -15
15. Titelbach Matyáš Tlející dřevo 25 -5
16. Kocourek Michal Tlející dřevo 25 -3
17. Špringer Tomáš Akta-Rez 25 -18
18. Allert David Salvator 24 -3
19. Nebeský Tomáš Jokers 24 0
20. Majnuš Roman Nářez 23 -1
21. Motl Miroslav 1.FC Za Zenitem 00 23 -2
22. Šteiner Tomáš Nářez 22 -4
23. Novák Antonín 1.FC Za Zenitem 00 22 -2
24. Toupal Martin Akta-Rez 22 -2
25. Rybář Jakub 1.FC Za Zenitem 00 21 -14
26. Šefčík Miroslav Salvator 20 -3
27. Kleisl Jiří Akta-Rez 19 -12
28. Bašta Miroslav Akta-Rez 18 -8
29. Horáček Michal Nářez 18 0
30. Novotný Martin Tlející dřevo 17 -1
31. Marhons Lukáš Nářez 16 -10
32. Jančí Ladislav Akta-Rez 12 -3
33. Rejman Pavel Nářez 6 -2

Poločasové nuly:

Pořadí Příjmení Jméno Tým P.nul Záp.
1. Kliment Richard Kodymka Bumblee-bees 4 10
2. Koritenský Radovan FC PE3NY 3 9
3. Pekárek Jan Frankie 3 11
4. Milec Jiří Companéros 2 8
5. Drahoňovský Jiří Jokers 2 10
6. Vlasák Ondřej Tlející dřevo 1 2
7. Janota Jiří B.B.V. "B" 1 2
8. Jech Martin Tlející dřevo 1 3
9. Šimeček Jan Companéros 1 3
10. Kohút Karel B.B.V. "B" 1 9
11. Petrásek Lukáš SK Čechie 1 11

fkkobylisy@seznam.cz
Vácha Zdeněk
721 145 761